Preokret Rajkovićevog Makabija, Škendija odlična, Šćepović pogodio dva puta za pobedu Videotona Marka Nikolića

Sportski žurnal 13.07.2017

U Kazahstanu su odigrana prva dva meča drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, oba su završena istovetnim rezultatom – 1:1

Posle Irtiša i Crvene zvezde koji su u Pavlodaru remizirali, isti rezultat postignut je i u Almatiju, gde su igrali Kairat i Skenderbeg. Domaćin je poveo golom Gohua, kojeg su dobro upamtili navijači crvene zvezde, još u devetom minutu. Ipak, da Kairat nije baš takva ala pokazali su Albanci u nastavku meča, a izjednačenje i odličan rezultat pred revanš obezbedio im je u 72. minutu Nimaga. Rejkjavik je u Izraelu poveo protiv Makabija, Palmason je