Gol Leonardovog brata za Partizan i het trik Jovanovića dovoljni samo za remi (4:4) protiv Teleoptika (video)

Sportski žurnal 15.07.2017

Meč u Zemunelu igrao se dva puta po 35 minuta, dva gola za Teleoptik dao je novi igrač Fiorentine Dušan Vlahović, trenutno na pozajmici u Humskoj

Partizan – Teleoptik 4:4 (1:3) Beograd - Stadion: Zemunelo. Gledalaca: 100. Sudija: Andrija Stojanović (Beograd). Pomoćnici: Milan Stefanović i Nikola Borović (Beograd). Strelci: 1:0 Đorđe Jovanović u 5, 1:1 Dušan Vlahović u 14, 1:2 Dušan Vlahović u 20, 1:3, Đurić u 32, 2:3 Đorđe Jovanović u 50, 3:3 Đorđe Jovanović (jedanaesterac) u 67, 4:3 Alan Da Silva Souza u 70, Vladimir Đilas u 70+1. minutu. PARTIZAN: Stevanović Nemanja (od 46. Jovičić),