Borba za Ligu šampiona: Pavlovićev Kopenhagen prošao uz poraz, Jevtović sa Rozenborgom posle produžetaka

Sportal blic 19.07.2017  |  B. O.

Fudbaleri Kopenhagena iznenađujuće su izgubili od Žiline 1:2 u revanšu drugog kola, ali nastavljaju kvalifikacije zbog pobede (3:0) u prvom meču.

Foto: Anders Kjaerbye / EPA; Andrija Pavlović Ubedljiv trijumf u Slovačkoj očigledno je opustio igrače danskog prvaka. Ipak, prolaz u narednu rundu nije im "visio", pogotovo posle izjednačenja početkom drugog poluvremena. Srpski reprezentativac Andrija Pavlović igrao je od 66. minuta za Kopenhagen. U trećoj rundi borbi za Ligu šampiona je i Rozeborg, našeg internacionalca Milana Jevtovića (igrao do 106. minuta). Norveški tim je tokom 90 minuta