Slavlje pred spartu: Milojević promešao karte, Zvezda pobedila Rad

Sportal blic 30.07.2017  |  Milan Zarić/M.R.

Fudbaleri Crvene zvezde su zabeležili i drugu pobedu u Superligi, jer su na Banjici savladali Rad sa 2:0. Bio je to četvrti uzastopni trijumf crveno-belih računajući sva takmičenja, jer su pre “građevinara” savladani Irtiš, Radnički iz Niša i Sparta. I to sve bez primljenog gola.

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Trenutak odluke se desio u 38. minutu, kada je bedem tima sa Banjice probio Damjan le Talek. Francuski defanzivac se najbolje snašao u šesnaestercu protivnika posle odlično izvedenog kornera Luke Adžića i pogodio je pod prečku. Doduše, morao je golman Rada Dušan Marković da bolje interveniše. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Domaći su se probudili u drugom poluvremenu, imali su dve dobre prilike, ali je