Брнабићева у Подгорици са Марковићем и Звиздићем

РТС 02.08.2017
Брнабићева у Подгорици са Марковићем и Звиздићем

Председница Владе Ана Брнабић и њен црногорски колега Душко Марковић састали су се у Вили "Горица" у Подгорици, уочи Самита америчко-јадранске повеље који се одржава у Црној Гори. У одвојеном сусрету Брнабићева је разговарала и са председавајућим Савета министара БиХ Денисом Звиздићем.

Брнабићева је црногорском колеги поручила да Србија жели да се настави плодотворна сарадња са Црном Гором и нагласила да сва отворена питања две државе треба да решавају заједничким дијалогом, на узајамно прихватљив начин. Када је реч о процесу европских интеграција, Брнабићева је констатовала да је сарадња са Црном Гором веома позитивна и поздравила напредак те државе на путу ка чланству у Европској унији. Подвукла је да успешан пут једне

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »