Zvezdin trener na slatkim mukama - Ko je efikasniji, Pešić ili Boaći?

Sportske.net 07.08.2017  |  Beta

Evo šta kažu brojke - Aleksandar Pešić je postigao 4 gola za 261 minut u igri, što je gol na svakih 65 minuta, a Boaći se 7 puta upisao u strelce za 558 minuta - gol na svakih 79,7 minuta. Treba istaći i da Boaći uglavnom igra u Evropi, a Pešić u Superligi, ali svejedno, i jedan i drugi sjajno odrađuju svoje zadatke.

Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pešić rekao je danas da je za njegove golove od početka sezone zaslužna cela ekipa i dodao da ti golovi podižu samopouzdanje ekipi. Zvezda je sinoć pobedila Čukarički sa 3:0 u trećem kolu Super lige Srbije, a dva gola na tom meču postigao je Pešić. "Mene su izgleda golovi juče hteli iz igre. Nisam postigao pogodak iz penala, ali bitno je da sam samo nekoliko sekundi nakon toga popravio stvar. Došao je i gol u