Proboj ka vrhu: Piksi održao lekciju Kapelu, ispred njega na tabeli samo Skolari i Viljaš-Boaš

Sportal blic 09.08.2017  |  Darko Nikolić

Dragan Stojković Piksi je kao trener Gvangžu R&F-a, ostvario novu pobedu, i to nad timom čiji je strateg Fabio Kapelo, Điangsu Suning, sa 4:2 (1:1).

Foto: youtube Dragan Stojković Piksi U meču 21. kola kineskog šampionata, Stojkovićeva ekipa je drugi uzastopni put dala četiri gola, ovoga puta nakon što je rival poveo preko Rodžera Martineza u 3. minutu. Domaćini su se potom razgoropadili: Lin Lu je izjednačio pred sam kraj prvog poluvremena, Eran Zahavi je svoj golgeterski niz u Kini nastavio u 55. minutu, a onda su se u strelce upisali i Ži Ćao u 62. i Renatinjo u 72. minutu. Martinez je na