Opet u nadoknadi: Krasnodar brži od sudijskog zvižduka za trijumf, Ristić na klupi

Sportal blic 10.08.2017  |  B. O.

Fudbaleri Krasnodara, koji je protivnik Crvene zvezde u plej-ofu za Ligu Evrope, savladali su Ahmat Grozni (bivši Terek) sa 3:2 u petom kolu ruskog prvenstva i to pogotkom u drugom minutu sudijske nadoknade.

Foto: Profimedia Nešto viđeno u režiji ruskog kluba na tamošnjoj sceni je već viđeno. Krasnodar je u prošlom kolu takođe u nadoknadi postigao gol za remi, a sada je došao do celog plena. Mihailo Ristić je ostao na klupi ovaj put. Na poluvremenu u Groznom je bilo 0:0, da bi u 53. minutu Zvezdin rival u Ligi Evrope poveo preko Martinoviča. Domaćin je poravnao u 73, a Klaeson samo tri minuta kasnije vratio prednost Krasnodaru. U nadoknadi su viđena