Premijer liga: Voks šokirao Čelsi, Liverpul prokockao pobedu u sudijskoj nadoknadi

Večernje novosti 12.08.2017  |  S.Ilijoski

Barnli je na "Stamford bridžu" pobedio šampiona Čelsi 3:2 u čudnom meču uz slabije suđenja Pausona koji je isključio dvojicu igrača domaćina: Gerija Kejhila u 14. i Seska Fabregasa u 81. minutu

SENZACIJA na startu Premijer lige! Barnli je na "Stamford bridžu" pobedio šampiona Čelsi 3:2 u čudnom meču uz slabije suđenja Pausona koji je isključio dvojicu igrača domaćina: Gerija Kejhila u 14. i Seska Fabregasa u 81. minutu. Crveni karton Kejhila zbog grubog starta nad Stivenom Defurom je ključni detalj meča. Čelsi je bio nervozan, Barnli odigrao odličano prvo poluvreme u kome je iskoristio svoje prilike i vodio 3:0. Posebno su bili