Белу кућу напушта и главни Трампов саветник
РТС 18.08.2017

Главни стратег америчког председника Стив Бенон напушта своју позицију, саопштила је портпаролка Беле куће Сара Сандерс.
"Шеф кабинета Беле куће Џон Кели и Стив Бенон су се договорили да ће данас бити последњи Стивов дан у Белој кући. Захвални смо му на његовом ангажману и желимо му све најбоље", изјавила је Сандерсова, а преноси агенција Ројтерс. Извор упознат са том одлуком је рекао да је Бенону дата прилика да оде под сопственим условима. Лист Њујорк тајмс је раније јавио, позивајући се на једну особу блиску Бенону, да је он 7. августа доставио своју












