Амерички трубадур и свечана поворка на отварању Градић феста у Новом Саду

Блиц 22.08.2017  |  Бета
Амерички трубадур и свечана поворка на отварању Градић феста у Новом Саду

Главни програм овогодишњег Фестивала уличних свирача, који ће од 1. до 3. септембра у Новом Саду представити нови концепт под називом "Градић фест", угостиће на самом отварању америчког уличног извођача Кристофера Пола Стелинга.

Како су организатори најавили, тај познати уметник наступиће у петак 1. септембра одмах након традиционалне поворке отварања, која ће ове године кренути са Трга слободе и завршити се код Београдске капије у подграђу Петроварадинске тврђаве. Осим Стелинга, у интернационалном програму "Градић феста" током три дана наступиће и "Брасс Банд Флаацх", који ће предводити и свечану поворку, италијански мајстор на средњовековним инструментима Ренцо

Повезане вести »

Кључне речи

Култура, најновије вести »