Одбојкаши допутовали у краков: Уз Божју помоћ до медаље

Вечерње новости 29.08.2017  |  С.К.
Одбојкаши допутовали у краков: Уз Божју помоћ до медаље

Мислим да је Бугарска квалитетнији противник и да у баражу има више шанси да нам изађе на мегдан. Међутим, и Финци имају квалитет, каже Никола Грбић

У КРАКОВУ су прошле године освојили Светску лигу. Одбојкаше би сада у старој пољској престоници усрећила било која медаља на 30. Европском првенству. "Орлови" су допутовали у чувени универзитетски центар, где су тренирали и почели да кују тактику за четвртфинале. А с ким ће се борити за улазак у полуфинале, сазнаће у среду после 19.00, када се оконча дуел Бугарске и Финске. - Мислим да је Бугарска квалитетнији противник и да у баражу има више

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »