Одбојкаши допутовали у краков: Уз Божју помоћ до медаље
Вечерње новости 29.08.2017 | С.К.

Мислим да је Бугарска квалитетнији противник и да у баражу има више шанси да нам изађе на мегдан. Међутим, и Финци имају квалитет, каже Никола Грбић
У КРАКОВУ су прошле године освојили Светску лигу. Одбојкаше би сада у старој пољској престоници усрећила било која медаља на 30. Европском првенству. "Орлови" су допутовали у чувени универзитетски центар, где су тренирали и почели да кују тактику за четвртфинале. А с ким ће се борити за улазак у полуфинале, сазнаће у среду после 19.00, када се оконча дуел Бугарске и Финске. - Мислим да је Бугарска квалитетнији противник и да у баражу има више












