Silan početak: "Orlići" na krilima Pantića, Gibraltaru puna mreža na startu kvalifikacija

Sportal blic 01.09.2017  |  B. O.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Gibraltar sa 4:0 u meču grupe 7 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Foto: FSS / Promo U prvoj utakmici u borbi za plasman na šampionatu u Italiju 2019. "orlići" su u Jagodini očekivano lako savladali nejake goste i naneli im treći poraz u ciklusu u isto toliko mečeva. Ceo posao izabranici selektora Gorana Đorovića obavili su u prvom poluvremenu, u kojem su postigli sva četiri gola. Mrežu Bande načeo je kapiten Andrija Živković u 19. minutu, posle asistencije Luke Jovića. Devet minuta kasnije Bogosavac je prošao