Srbija poražena od Nemačke u borbi za finale

RTS 02.09.2017

Srbija – Nemačka 2:3 (26:24, 25:15, 18:25, 25:27, 13:15). U borbi za finale Srbija je poražena od Nemačke. Naša selekcija će se u nedelju od 17.30 boriti za bronzanu medalju protiv Belgije. Direktan prenos je na kanalima RTS-a i putem lajv striminga na našem portalu.

Srbija nije uspela da se domogne finala Evropskog prvenstava. Vodili su naši odbojkaši sa 2:0 u setovima, u četvrtom setu imali meč lopte, međutim, Nemci se nisu predavali i uspeli su da stignu do totalnog preokreta i borbe za titulu. Tokom celog prvog seta naši odbojkaši su kontrolisali rezultat. U finišu seta Nemci su uspeli da izjednače, međutim, nismo im dozvolilo preokret. Posle velike neizvesnosti naši dobijaju set rezultatom 26:24. U