Borbe za Mundijal: Španci nokautirali Italiju, ni Bufon nije sprečio goleadu "furije" /video/

Sportal blic 02.09.2017  |  Darko Nikolić

U subotu je, pored pobede Srbije nad Moldavijom (3:0) odigrano još sedam utakmica u kvalifikacijama za naredni Mundijal.

Foto: Tanjug/AP Fudbalska reprezentacija Španije slavi treći gol na meču sa Italijom Derbi dana predstavljao je sudar Španaca i dosad neporažene Italije u Madridu, a na stadionu "Santjago Bernabeu" viđena je rapsodija domaće "furije", koja je trijumfovala sa 3:0. Dva gola dao je najpre Isko, prvo iz slobodnog udarca u 14. minutu, potom sa 20-ak metara u 40, da bi kontra u 77. minutu bila treći put kobna po goste iz Italije. Tada se Serhio Ramos