Lučić: Previše reagujemo na sudijske greške ili odluke; Bogdanović: Jedan poraz ništa ne garantuje

Sportski žurnal 03.09.2017

Košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je u Istanbulu od Rusije sa 72:75 (21:18, 17:22, 13:18, 21:17) u drugom kolu Grupe D Evropskog prvenstva

Vladimir Lučić je za 27 minuta na parketu protiv Rusije uradio sve što je trebalo, osim što je promašio tri slobodna bacanja u finišu utakmice. To je prvo i zamerio sebi. - Nervoza od prvog minuta je bila nepotrebna. Posle smo promašivali slobodna bacanja, prvi ja koji tri vezana nisam pogodio. Dugo je ovo takmičenje, moramo da se podignemo, imamo slobodan dan tokom kojeg ćemo se spremiti za utakmicu koja će biti još teža, protiv domaćina -