Н.Ковачевић није више председница Звезде
РТВ 12.09.2017 | Тањуг

БЕОГРАД - Председница женског кошаркашког клуба Црвена звезда Наташа Ковачевић напустила је данас ту функцију због великог броја обавеза.
Ковачевић је у договору и после консултација са најужим руководством женског и првим човеком мушког клуба Небојшом Човићем одлучила да због новог ангажмана у ФИБА и немогућности да у пуном капацитету обавља своју функцију, напусти Црвену звезду. Растанак Наташе Ковачевић, која је играчку каријеру окончала управо у дресу Црвене звезде, био је више него пријатељски. "Од стране ФИБА изабрана сам да будем полазник двогодишњег едукативног пројекта












