Наташа Ковачевић одлази у ФИБА

Данас 12.09.2017  |  Пише: Н. М. Пише: РТС Пише: М.
Наташа Ковачевић одлази у ФИБА
Досадашња председница ККЖ Црвена звезда Наташа Ковачевић није више на тој позицији. Наташа је у договору и након консултација са најужим руководством женског клуба, али и са Небојшом Човићем, председником мушког клуба, одлучила да због великог броја обавеза, новог ангажмана у ФИБА, и немогућности да у пуном капацитету обавља своју функцију, препусти то место неком другом. До именовања новог председника клуба, ту функцију ће привремено

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »