Veliki preokret Dinama u Partizanovoj grupi, gol Baneta Ivanovića u Skoplju, Arsenal proradio u drugom poluvremenu (video)

Sportski žurnal 14.09.2017

Prvo kolo grupne faze Lige Evrope donelo je pregršt uzbuđenja, ali bilo je i dosta mečeva bez golova

U Partizanovoj B grupi kijevski Dinamo je za 15 minuta u drugom poluvremenu sa tri gola preokrenuo i pobedio Skenderbeg 3:1. U F grupi dva meča i nijedan gol. Ali, zato je Milan u svojoj grupi sa pet golova "počastio" Austriju u Beču, tri su delo Silve. Slavija je golom Necida u 12. minutu savladala Makabi Predraga Rajkovića. Atalanta je možda i neočekivano sa 3:0 pobedila Everton, dok je Rijeka poražena kod kuće 1:2 od AEK-a, pobedonosni gol