Šampion preživeo: Đurđević heroj crveno-bele Atine

Sportal blic 16.09.2017  |  B. O.

Minuti su delili Olimpijakos od prvog poraza u prvenstvu, i verovatno bi Asteras odneo sva tri boda iz Pireja da grčki šampion nema - Uroša Đurđevića. Strelca za 1:1, spremnog da preuzme odgovornost i kad ekipa gubi, a vreme skoro da je isteklo. Strelca svog prvenca.

Foto: @olympiacos_org / Twitter Uroš Đurđević Igrao se, dakle, treći minut nadoknade vremena na "Karaiskakisu", dosuđen je penal za Olimpijakos i neko je trebalo da izjednači. Da "poništi" gol Manijatisa, takođe da bele tačke, iz 55. minuta. Loptu je uzeo Đurđević i savladao golmana gostiju. Tako je doskorašnji napadač beogradskih crno-belih postao heroj crveno-bele Atine. Šampion i dalje ne zna poraz - zahvaljujući Srbinu. Uroš Đurđević je