После чачка: Милојевић: На време смо дали гол, волео бих да разиграм још момака

Спортал блиц 20.09.2017  |  Б. О.
После чачка: Милојевић: На време смо дали гол, волео бих да разиграм још момака

Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић рекао је да је његова екипа на мечу против Борца (2:0) на време постигла гол и да је након тога све било лакше.

Фото: ФК Црвена звезда / Промо Владан Милојевић - Постојала је потреба за одмарањем одређеног броја играча услед великог броја утакмица. Постоји и велики број играча који заслужује да игра, али на терену има места само за 11. Волео бих да имам могућност и да све остале разиграмо. Успели смо да победимо без примљеног гола и окрећемо се наредним изазовима - рекао је Милојевић. Фудбалери Звезде победили су у Чачку екипу Борца са 2:0 у одложеном

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »