Partizan se kockao na Banjici, Jovanović i Tavamba ipak dotukli Rad za trojku pred dolazak Dinama

Sportski žurnal 24.09.2017

Čak šest golova na Banjici, od toga četiri u drugom poluvremenu i pobeda Partizana – 4:2

Bio je planiran naravno Vladimir Stojković za meč protiv Rada na Banjici, ali je reprezentativni golman Srbije na zagrevanju osetio bol u mišiću, te je umesto njega na gol je stao Jovičić. Crno-beli su od prvog minuta u ofanzivi, domaćini na svojoj polovini dosta oštri i čekaju kontre i polukontre. Prvi udarac ka golu Rada Partizan je imao preko Đuričkovića u devetom minutu, Zogović je izbio loptu u korner. Gosti su poveli u 15. minutu golom