Ludnica u Španiji: Devet golova u Sevilji: Valensija posle 4:0 strepela za pobedu

Sportal blic 15.10.2017  |  Milan Zarić

Fudbaleri Betisa i Valensije priredili su sjajnu fudbalsku predstavu. Gosti su vodili sa 4:0, ali su sa tri brzo primljena gola doveli trijumf u pitanje. Ipak, na kraju su slavili sa 6:3, te se posle osmog kola Primere nalaze na četiri koraka iza vodeće Barselone.

Foto: Juan Herrero / EPA; Simone Zaza "Slepi miševi" pod vođstvom trenera Marselina igraju sjajan fudbal, jedini su uz Atletiko i Barselonu neporaženi, ali su na gostovanju Betisu imali "žutu minutu". Do poluvremena su imali prednost od 2:0 posle golova Kondogbije i Guedesa, ali... Tim iz Sevilje je imao priliku da smanji početkom drugog dela, no Serhio Leon nije bio precizan. To su fudbaleri Valensije iskoristili i sa nova dva pogotka došli do