Slavlje Paunovog Čikaga, Nikolić melje sve pred sobom

Sportal blic 16.10.2017  |  B. O.

Kao i mnogo puta ove sezone, ekipa Čikago Fajera zabeležila je tri boda zahvaljujući timskoj igri koju je umeo da finalizuje srpski fudbaler Nemanja Nikolić, i to het-trikom u meču protiv Filadelfije Union - 3:2. Osim rezultatom, trener Veljko Paunović može da bude ponosan i na igru kojoj je njegova ekipa težila, kao i zbog reakcije u momentima kada su imali zaostatak.

Foto: RAS Srbija Veljko Paunović U pretposlednjoj utakmici ligaškog dela MLS prvi gol Nikolić je postigao već u trećem minutu susreta na odličnu asistenciju Brendona Vinsenta. Kako je posle ovog slavlja na “Tojota Parku” usledio pad u igri, samo 180 sekundi kasnije gosti su izjednačili autogolom Džona Kapelkofa, a već u 13. minutu Alehandro Bedoja doveo je Filadelfiju u vođstvo. Ipak, posle lošijeg izdanja u prvom delu, Fajer je pokazao sasvim