Grupa B: PSŽ ubedljiv protiv Anderlehta, Bajern bolji od Seltika

Beta 18.10.2017

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su večeras na gostovanju Anderleht sa 4:0, dok je Bajern Minhen na svom terenu sa 3:0 bio bolji od Seltika u utakmicama trećeg kola Grupe B Lige šampiona.

PSŽ je u Briselu u potpunosti nadigrao Anderleht i ubedljivim trijumfom uspeo da dođe do gol razlike od 12:0 u Ligi šampiona.

Golove za Parižane postigli su Kilijana Mbapea u trećem minutu, da bi na njegovu asistenciju u 44. Edinson Kavani povisio na 2:0.

Nejmar je sjajnim golom iz slobodnog udarca u 66. minutu doveo PSŽ do 3:0, da bi konačnih 4:0 postavio Anhel Di Marija u 88.

Ubedljivu pobedu ostvario je i Bajern koji je poveo golom Tomasa Milera u 17. minutu, a na 2:0 povisio je Džošua Kimih u 29. Treći gol za Bavarce postigao je Mats Humels u 51. minutu i tako postavio konačan rezultat.

PSŽ je lider grupe sa devet bodova, Bajern je drugi sa šest, dok je Seltik treći sa tri, a Anderleht je poslednji, četvrti bez bodova.