UŽIVO: Vojvodina - Radnički 1:1

Dnevnik 20.10.2017  |  Dnevnik.rs

U derbiju 14. kola Super lige Srbije u fudbalu na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu, Vojvodina i Radnički su igrali nerešeno 1:1. Vojvodina je u prvom pluvremenu bila mnogo bolja, ali nije uspela to i da materijalizuje. U nastavku, prvo su Novosađani došli do vođstva, a onda je Radnički ubrzo izjednačio. Iako su do kraja obe ekipe imale prilike ostalo je do kraja nerešeno.

Kraj U 90+4: minutu: Žuti karton za Tomića. U 90+3: Prekršaj nad Avramovskim. Utakmica je produžena za tri minuta. U 90. minutu: Izašao je Mijalović, a ušao je Ivica Jovanović. U 84. minutu: Odličan udarac, poluvolej Mihajlovića, ali nije bilo gola. U 84. minutu: Izmena u Radničkom, U 83. minutu: Prilika za radnički, šutirao je Arsić, a li je Rockov bio na mestu. U 82. minutu: Izmena u Vojvodini. Izašao je Subotić, a ušao Nešković. U 81. minutu: