Partizan slavio protiv Bačke

RTS 22.10.2017

Fudbaleri Partizana savladali su u Humskoj Bačku 3:1 (2:1) u utakmici 14. kola Superlige Srbije i vratili se na drugo mesto na tabeli. Crno-beli su do trijumfa došli golovima Jevtovića u 7. minutu iz penala, Ožegoviča u 14. i Tavambe u 90+2, dok je pogodak za goste postigao Mićić u 21. minutu.

Partizan je na početku stekao veliku prednost golovima Marka Jevtovića iz penala u sedmom i Ognjena Ožegovića u 14. munutu. Bačka je u 21. minutu smanjila pogotkom Luke Micića. Konačan rezultat postavio je Leandre Tavamba u trećem minutu sudijske nadoknade vremena. Partizan je izbio na drugo mesto na tabeli sa 30 bodova, jednim manje od Crvene zvezde, koja će svoju utakmicu 14. kola igrati od 19.00 protiv Mladosti. Iza Partizana su Voždovac sa