Kakav gradski derbi: Fudbalski spektakl u Veroni - Nevreme, isključenje, dva penala i pet golova

Sportal blic 22.10.2017  |  Darko Nikolić

Sjajnim gradskim derbijem počeo je nedeljni program u 9. kolu Serije A, u kome je Kjevo kao domaćin savladao Veronu sa 3:2 (2:1) po pravom nevremenu.

Foto: FILIPPO VENEZIA / EPA; Detalj sa gradskog derbija u Veroni Kiša je ometala aktere ovog susreta da pokažu baš sve što znaju, ali ono što su prikazali, malo koga je ostavilo ravnodušnim. Gostujuća Verona je povela u 6. minutu kada se Verde našao na pravom mestu da odbitak posle odbrane sprovede u mrežu, no nije se dugo čekalo da domaćin uzvrati. Inglese je glavom u 23. minutu oduševio navijače na "Bentegodiju" postigavši gol glavom na