Zvezda sa penala srušila Spartak, crveno-bele brine Stojkovićeva povreda /video/

Sportal blic 25.10.2017  |  Veljko Ivanović

Fudbaleri Crvene zvezde su pobedili Spartak u odloženom meču 9. kola Superlige. Slavili su crveno-beli sa 1:0, a gol odluke je postigao Ričmond Boaći iz penala.

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Ričmond Boaći Izabranici Vladana Milojevića su bez mnogo problema došli do 12. trijumfa u Superligi. Uspeli su da savladaju Spartak i tako zadrže četiri boda prednosti u odnosu na Partizan. Rezultatski gledano, sve je bilo gotovo u prvom poluvremenu. Zvezdin čovek odluke je bio Ričmond Boaći, koji je iznudio penal u 22. minutu i isti je rutinski realizovao. Doduše, imao je tim iz Ljutice Bogdana još