Миливојевићев првенац најавио муке за Билића, Арсеналов преокрет, голеада Ливерпула, Сити не да врх

Спортал блиц 28.10.2017  |  Дарко Николић

Наш репрезентативац Лука Миливојевић постигао је први премијерлигашки гол у новој сезони, а тај погодак из једанаестерца најавио је успех Кристал Паласа, који је губио са 0:2, а у 97. минуту избегао пораз од Вест Хема. Арсенал је уз преокрет савладао екипу Свонсија (2:1), а на врху табеле је и даље неприкосновени Манчестер сити, који је на тријумф градског ривала над Тотенхемом (1:0) одговорио победом на гостовању Вест Бромвич Албиону од 2:3.

Фото: Тањуг/АП Лука Миливојевић постиже гол из пенала Миливојевићев Палас је и даље прикован за дно првенствене табеле, са само четири бода из десет наступа, а против "чекићара" чијем менаџеру Славену Билићу прети отказ, у другој половини првог полувремена примио је два гола. У 50. минуту српски репрезентативац је снажним ударцем у леву страну матирао Џоа Харта који је отишао у супротну, што је учинило да Билић до краја стрепи. Са разлогом.