Partizan protiv Borca stigao do pobede u sedmom minutu nadoknade: Tošić od tragičara do junaka (video)

Večernje novosti 29.10.2017  |  M. BLAŽIĆ

Iskusni vezista propustio da realizuje penal u 88. minutu, pa golom iz slobodnog udarca "odsvirao" kraj – 1:2

TAČKA na provlačenje šampiona u Superligi je trebalo da bude stavljena na stadionu kraj Morave, ali tako nije mislio Zoran Tošić. Vezista Partizana je put od tragičara do junaka prošao za devet minuta u finišu utakmice, pošto se golom iz slobodnog udarca u sedmom minutu nadoknade iskupio za nerealizovani penal iz 88. minuta. Tako su crno-beli nastavili seriju dobrih rezultata, ali i bledih partija koje su fudbaleri Borca hrabrijom igrom mogli da