Majstorija: Odluka u 96. minutu: Ovako je Tošić pogodio za trijumf Partizana /video/

Sportal blic 29.10.2017  |  Milan Zarić

Zoran Tošić je na meču protiv Borca prešao put od tragičara do junaka. Propustio je najbolju šansu, ali je u šestom minutu sudijske nadoknade doneo pobedu Partizanu u Čačku - 2:1.

Foto: Miloš Cvetković / RAS Srbija Zoran Tošić Namučili su se crno-beli na Gradskom stadionu kraj Morave... Igrali su protiv "fenjeraša" u Superligi, koji nije želeo tek tako da se preda šampionu Srbije. Stvarali su Čačani šanse, pogodili prečku, uspeli da se vrate posle 0:1 i na kraju su oružje položili tek u 96. minutu. Upravo je tada Zoran Tošić presudio "zebrama" sjajnim golom iz slobodnog udarca, a golman Bajić nije imao nikakve šanse da