Trener Borca se pita zašto je meč produžen sedam minuta

Sportske.net 29.10.2017  |  Beta

Trener fudbalera Borca iz Čačka Igor Spasić ocenio je da je njegova ekipa večeras nepravedno izgubila od Partizana (1:2), u utakmici 15. kola Super lige Srbije, i da je sudija bez potrebe produžio utakmicu sedam minuta, kada su crno-beli postigli pobedonosni gol.

Partizan je danas u Čačku poveo golom Leandrea Tavambe u 59. minutu, izjednačenje Borcu je doneo Lima Krus Mateus u 70, a pobedu crno-belima Zoran Tošić u sedmom minutu nadoknade vremena. "Mogu da budem nezadovoljan jer je sudija produžio utakmicu, ali igra se dok sudija ne svira kraj. Ovo fudbalu uopšte nije potrebno, da se ničim izazvano produži utakmica sedam minuta. Partizan je uzeo bodove, došao je po njih. Predstavili smo se u dobrom