Hitna reakcija FSS: Sudija Anđeloski pred suspenzijom zbog dešavanja u finišu meča u Čačku

Sportski žurnal 29.10.2017

Velika bura digla se posle meča u Čačku, u kojem je Partizan pogotkom Zorana Tošića u 97. minutu slavio protiv Borca sa 2:1

Tema dana u srpskom fudbalu je pobeda Partizana u Čačku, golom Zorana Tošića iz slobodnog udarca u sedmom minutu sudijske nadoknade. Iz Crvene zvezde je brzo po završetku meča stiglo saopštenje u kojem optužuju „FK Partizan i FSS za spregu i nastavak saradnje iz prošle sezone”. Iz Fudbalskog saveza Srbije će reakcija uslediti u ponedeljak, a kako nezvanično saznajemo sudija Anđeloski je pred suspenzijom. Zanimljivo, isti arbitar sudio je još