Девојчицу тукли "другари" у средњој школи у Аранђеловцу

Н1 Инфо 08.11.2017  |  Н1 Београд Бета
Девојчицу тукли "другари" у средњој школи у Аранђеловцу

Ученицу Техничке школе "Милета Николић" у Аранђеловцу напали су школски другови и другарице. На друштвеним мрежама појавио се ужасавајући снимак на ком се види да дечаци ударају девојчицу у учионици. Кад је покушала да се заштити рукама, наређено јој је да их спусти. Нико од ђака, којих је, судећи по галами, била пуна учионица није реаговао.

На узнемирујућем снимку објављеном на Фејсбуку види се како дечаци из све снаге ударају девојчицу која седи у клупи у учионици. Министар унутрашњих послова Србије Небојша Стефановић осудио је насиље над ученицом додавши да ће бити предузете све мере како би се тај случај решио што пре. Он је рекао да ће полиција у сарадњи с надлежним тужилаштвом и Центром за социјални рад предузети све мере из своје надлежности како би овај случај био што

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Хроника, најновије вести »