Американке освојиле ФЕД куп

БК ТВ 12.11.2017  |  БКТВНевс
Американке освојиле ФЕД куп
Победом у дублу Вандевеј и Стивенс прекинуле седамнаестогодишњи пост САД. Америчке тенисерке успеле су кроз дуел у дублу да стигну до трофеја у ФЕД купу. Боље од Белорускиња Сабаденке и Сасанович биле су Вандевеј и Стивенс и славиле резултатом 6:3, 7:6 (7:3). Федерер славио на премијери Американке су овим тријумфом прекинуле низ од 17 година без престижног тофеја, који су, до сад, оавајале рекордних 18 пута. На путу до дубл меча, одиграна су

Фед куп »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »