ABA liga: Budućnost protutnjala kroz Skoplje, Igokea slavi odbranu, Cibona u velikoj krizi /video/

Sportal blic 19.11.2017  |  Nebojša Todorović

Košarkaši Igokee upisali su četvrtu pobedu u ABA ligi, pošto su u devetom kolu na svom parketu savladali Cibonu sa 63:57 (15:12, 20:16, 11:10, 17:19), dok je Budućnost deklasirala MZT u gostima sa 93:71 (22:13, 21:20, 18:20, 32:18).

Foto: ABA liga / Igokea (Nenad Vuruna) / Promo Detalj sa meča Igokea - Cibona Ekipa iz Laktaša je vodila tokom celog susreta, imala je i dvocifrenu prednost najviše zahvaljujući odličnoj odbrani u teškoj borbi, a Zagrepčani su u finišu samo uspeli da ublaže poraz, četvrti zaredom na Jadranu. Iako je Igokea posle treće četvrtine imala plus osam (46:38), tri minuta pre kraja bilo je 53:53. I u naredna dva i po minuta Cibona je bila bez koša, pa je