Zvezda protutnjala kroz Zadar: Crveno-beli serijom 17:0 došli do sedme pobede u ABA ligi

Večernje novosti 20.11.2017  |  Beta

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su danas na gostovanju Zadar sa 88:76 (19:23, 23:22, 29:9, 17:22) u poslednjoj utakmici devetog kola regionalne ABA lige

TRI minuta crveno-belog tornada bilo je dovoljno Zvezdinim košarkašima da utišaju bučnu navijačku grupu “Tornado” na tribinama dvorane “Krešimir Ćosić” u Zadru. Posle dva rezultatski i mentalno teška poraza u Evroligi, srpski i regionalni šampion vratio se na pobedničku stazu sedmim trijumfom u devet mečeva u ABA ligi - 88:76. Dve i po četvrtine pokušavali su momci trenera Alimpijevića da pronađu izlaz iz lavirinta. Tumarali su besciljno, bez