Огласила се продукција: Александра Суботић напустила Парове, а ево шта ради напољу!
Курир 22.11.2017

Након сазнања да њена мајка Љуба Пантовић жели да јој одузме дете, Александра Суботић је данас изашла из “Парова”. Током дана, на друштвеним мрежама су се појавили бројни коментари у којима гледаоци истичу да је Александра “нестала”, да више није у вили… Додатну конфузију је изазвала слика коју је Суботићева у уторак увече објавила на свом Инстаграм профилу и на којој позира са својим дечком Давидом Драгојевићем. На крају ни продукција није






