Zvezdina "petarda": Napadač se igrao: Pešićev het-trik, Jovičić prvencem ukrasio povratak

Sportal blic 29.11.2017  |  Veljko Ivanović/M.R.

U utakmici 19. kola Superlige, fudbaleri Crvene zvezde bili su bolji od ekipe Radnika na svom terenu - 5:0 (2:0).

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Trener Milojević je promešao karte, na klupi su bili Donald, Kanga i Boaći, dok Le Talek, Radonjić i Krstičić nisu bili u protokolu. Aleksandar Pešić je ovoga puta bio usamljen u napadu i ovo je bio njegov meč! Radnik je pokazao zube u prvom poluvremenu, igrali su hrabro, ali nisu imali šanse na stadionu “Rajko Mitić”. Zvezda je povela preko Gobeljića u 10. minutu. Bio je to njegov prvenac za