Bundesliga: Bajern savladao Hanover, Hofenhajm lako sa Lajpcigom, Dortmund u krizi

Večernje novosti 02.12.2017  |  Beta

Bavarci zahvaljujući dobrom drugom poluvremenu slavili, “milioneri” ni sa brojčanom prednošću nisu uspeli da dođu do tri boda

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su danas na svom terenu Hanover sa 3:1, dok je Hofenhajm sa 4:0 bio bolji od Lajpciga u utakmicama 14. kola nemačke Bundeslige. Bavarci su pred svojim navijačima nadigrali Hanover i tako se iskupili za poraz od Borusije Menhengladbah u prethodnom kolu. Bajern je poveo golom Arutra Vidala u 17. minutu na asistenciju Tomasa Milera. Hanover je u 29. minutu imao idealnu priliku da dođe do izjednačenja, ali je golman