Pet golova za poluvreme na Banjici: Rad prokockao 2:0, Arsić u finišu doneo pobedu Radničkom

Večernje novosti 04.12.2017  |  Beta

Lutovac u 50. i Milošev u 56. minutu doneli su “građevinarima” veliku prednost, ali su gosti golovima Riote u 66. i Arsića u 85. i 86. minutu slavili trijumf

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Rad na Banjici 3:2, u 20. kolu Superlige. Utakmica koja je trebalo da se igra u nedelju, ali je pomerena zbog snega u Beogradu, bila je puna uzbuđenja. Prvo poluvreme završeno je bez golova, a domaćin je odlično počeo drugo i posle 11 minuta vodio sa 2:0. Strelci su bili Aleksandar Lutovac u 50. i Lazar Milošev u 56. minutu. Radnički je nakon toga uspeo da se konsoliduje i do kraja utakmice preokrene i