Opomena na vreme: Dinamo iskoristio greške crno-belih: Partizan dobio važnu lekciju u Kijevu

Sportal blic 07.12.2017  |  Miloš Rangelov

Sreća da ovaj meč nije ništa odlučivao, i da je Partizan već obezbedio plasman u nokaut fazu. U poslednjem meču grupnog dela Lige Evrope, fudbaleri crno-belih doživeli su ubedljiv poraz na gostovanju Dinamu u Kijevu - 4:1 (3:1).

Foto: Sergey Dolzhenko / EPA; Partizan je dobro počeo meč, Everton je pogodio prečku na startu a onda je sve stalo. Išao je tim iz Humske iz greške u grešku. Iskusna ekipa Dinama znala je sve da kazni. Posle svakog kiksa odbrane, Stojković je morao da vadi loptu iz mreže. Već u prvom poluvremenu domaći su postigli tri gola. Dva puta je strelac bio Moraiš, dok je pogodak dao i Morozjuk. Da stvar bude još gora Everton je u 40. minutu zaradio žuti