Serija loših vesti iz Kijeva, Partizanu puna mreža! Navijačima jasno šta Iliev treba da uradi!

Sportske.net 07.12.2017  |  Sportske.net

Delovalo je obećavajuće u prvih pet minuta, a onda - potop! Pristalice crno-belih razočarane, golovi primani kao na lakšem treningu, očekuju konkretnu reakciju nadležnih u prelaznom roku.

Posle prvog poluvremena utakmice na Olimpijskom stadionu u Kijevu, Partizan gubi sa ubedljivih 3:1. Tek što je ostvario istorijski uspeh plasmanom u evropsko proleće, Đukićev tim je počeo da se kocka sa ugledom. Na početku je izgledalo sasvim solidno, Partizan je imao inicijativu, a prvu konkretnu priliku imao je Everton, čiji je udarac sa dvadesetak metara zaustavila prečka. A onda, samo minut kasnije, domaći koriste svoju prvu pravu priliku,