Ништа од четвртфинала СП: Рукометашице Србије поражене од Црне Горе
Спортал блиц 10.12.2017 | Милан Зарић

Први пораз на Светском првенству био је елиминациони! Рукометашице Србије изгубиле су од репрезентације Црне Горе у осмини финала шампионата у Немачкој - 29:31 (9:14).
Изабранице селектора Љубомира Обрадовића блистале су у групној фази играној у Лајпцигу. Са првог места групе Д прошле су даље, пошто су биле боље од Кине, Камеруне и Јужне Кореје, док су са Немачком и Холандијом ремизирале. Против ривалки које врло добро знају победа је значила пласман у четвртфинале, а пораз повратак кући. То се и догодило, јер није било решења у одбрани, као и због црне рупе од 12 минута без гола у првом полувремену. Фото:











