Remi po meri Evertona: Poklonjen penal zaustavio Liverpul i poništio majstoriju Salaha

Sportal blic 10.12.2017  |  Miloš Rangelov

Fudbaleri Liverpula i Evertona su u velikom derbiju koji je odigran u 16. kolu Premijer lige podelili bodove - 1:1 (1:0).

Foto: Tanjug/AP “Crveni” su bili mnogo bolji rival u meču koji navijačima znači mnogo. Protiv gradskog rivala igrali su solidno, stvarali šanse, ali... Jirgen Klop i njegov tim kao da ne znaju da završe posao na vreme. U 42. minutu Mohamed Salah je postigao strašan pogodak. Ušao je u kazneni prostor, a onda zalomio i zatresao mrežu gostiju. Egipćanin je imao još jednu veliku šansu, a “crveni” su diktirali tempo igre. A onda se u 77. minutu sve