Buran meč: Crveni karton i Ljajić na tribinama: Miha bolji od Sergeja, VAR ponovo vodio "glavnu reč”

Sportal blic 11.12.2017  |  Miloš Rangelov

U utakmici 16. kola Serije A, Torino je u gostima bio bolji od Lacija - 3:1 (0:0).

Foto: Ettore Ferrari / EPA; Prštalo je na sve strane... Siniša Mihajlović na jednoj strani, a Sergej Milinković-Savić na drugoj. Posle mirnog prvog dela igre, u samoj završnici prvog poluvremena nastao je haos na terenu. Prvo su Rimljani tražili penal, jer je lopta koju je šutnuo Imobile pogodila Burdisa u ruku. Minut kasnije došlo je do sukoba. Imobile je udario glavom Burdiza, a sudija je posle gledanja snimka (VAR tehnologija) odlučio da