Od junaka do tragičara: Ožegović: Jako mi je teško, već sam video našu pobedu...

Sportal blic 14.12.2017  |  Darko Nikolić

Jedan od junaka, a ujedno i tragičara 156. večitog derbija je Ognjen Ožegović, Partizanov napadač koji nikako da prežali propuštenu priliku za 2:0 protiv svog bivšeg kluba, Crvene zvezde, koja je u finišu meča izborila remi (1:1).

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Šut Ožegovića na 156. večitom derbiju "Jaoj, kakva šansa za Ožegovića posle idealnog pasa Tavambe. Primio je loptu između dvojice, poneo je korak-dva i opalio žestoko, ali pored gola, sa 15 metara". Tim rečima je na sajtu crno-belih opisan trenutak koji je u 78. minutu mogao da reši pitanje pobednika. A dotadašnji junak domaćih, nad kojim je skrivljen penal u 60. minutu, koji je potom realizovao Suma, teško je