Origi, pa kako?

RTS 14.12.2017

Divok Origi je talentovan fudbaler. To znači dve stvari - ima potencijal da napravi veliku karijeru, ali i mora neprestano da radi na svom unapređivanju, odnosno mora da, kako se to kaže, bude „veran svom talentu". Recimo, tehnika šuta je nešto na čemu može da poradi...

Mladi Belgijanac je postao ozbiljan kandidat za fiktivnu nagradu Promašaj godine, kada je na meču svog Volfsburga i Red Bul Lajpciga, pri rezultatu 1:1, promašio prazan gol sa manje od tri metra. Deset minuta je ostalo do kraja susreta i, sva je prilika, ovo je mogao da bude pogodak koji bi doneo pobedu „vukovima" u duelu sa „crvenim bikovima". Origi je, nakon što je napustio Liverpul u potrazi za konzistentnijom minutažom, postigao četiri gola