Partizan furiozno u finale, Zvezda potopljena u trećoj četvrtini, za trofej sa Šapčanima

Sportski žurnal 16.12.2017

Furioznim drugim poluvremenom Partizan je deklasirao Crvenu zvezdu i plasirao se u finale Kupa Srbije u Bečeju, gde će igrati protiv Šapca u nedelju od 20,30 časova

Crno-beli su prvi uspeli da probiju čvrstu odbranu rivala, serijom 7:0 od poluvremena do sredine poslednje deonice obezbede mesto u meču za pehar. Ravnotežu su u početnim minutima držali golmani, Dobožanov sa dve, Rističević jednom intervencijom. Zvezda je povela s igračem više, NJegovan nije imao težak zadatak. Odmah je, iz jednačio Nikola Radonjić snažnim udarcem. Crveno-beli su promašivali, crno-beli pravili kontrafaulove. U jednom napadu je